Videoyu oynat
Videoyu oynat
Videoyu oynat

KLC Mekatronik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi

KLC Mekatronik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi 2014 yılında kurulmuştur. Kurulduğu günden bu yana Ar-Ge odaklı çalışmaları ve ürettiği teknolojik sistemler, global rakipleriyle yarışan kalitesi ve rekabetçi fiyat politikasıyla öne çıkan sistem ve üretimlerimizi siz müşterilerimize sunmaktayız. Firmamızın kalite anlayışı ISO sertifikasyonuyla uluslararası otoriteler tarafından onaylanmıştır. Ar-Ge çalışmalarımız, konusunda uzman mühendislerimiz tarafından yürütülmektedir.

Misyonumuz

Geliştirdiğimiz teknolojik sistemlerle ülkemizdeki otomotiv sektörünün katma değerini...

Vizyonumuz

Alanında uzman mühendislik kadrosu ve uyguladığı işbirliği politikasıyla önümüzdeki...

Tanıtım Videosu

Videoyu oynat

Kaliteli, güvenilir ve ekonomik ürün ve hizmet üretmek

Firmamız Müşterilerimizin isteklerine uygun; kaliteli, güvenilir ve ekonomik ürün ve hizmet üretmek ve zamanında teslim etmeyi kendine amaç edinmiş, sahip olduğu ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi belgesi ile bu amaca uygun altyapıyı oluşturmuştur. 

 

Yeteneklerimiz

Geliştirdiğimiz teknolojik sistemlerle ülkemizdeki otomotiv sektörünün katma değerini artırmak, teknolojik eksikliklerin giderilmesine katkıda bulunmak asli görevimiz…

tasarim

Tasarım

Tecrübeli mühendislik kadromuzla montaj hatları, üretim hatları ve kaynak fikstürleri tasarımı ve projelendirmesi firmamızın temel faaliyetlerindendir.

robot-icn

Robot

Robot programlama ve entegrasyonu, servis ve kurulum hizmetleri firmamızın yetkin robot uzmanları tarafından sağlanmaktadır.

otomasyon

Otomasyon ve Programlama

Otomasyonlu montaj hatları ve üretim hatları, PLC programlama ve otomasyon çözümleri yazılım mühendislerimiz tarafından servis edilmektedir.

proje-yonetimi-icn

Proje Yönetimi ve Danışmanlığı

Otomotiv sektörü tabanlı hizmet veren firmamız; global ve lokal projelerde mühendislik çözümleri, proje yönetim desteği ve danışmanlığını konusunda uzman mühendisleri ve yönetmenleri tarafından müşterilerine sunmaktadır.

Proje Yönetimi ve Danışmalık İçin KLC Mekatronik

KLC Mekatronik

Uygulamaları

Kaynak fikstür teknolojisi ve akıllı sistemlerle donatılmış montaj hatları için uygulamalarımız…

Profesyonel Ekibimiz İle Tanışın!

Telefon Numarası / Fax

+90 (262) 721 51 01 / +90 (262) 721 51 01

Adresimiz

Şekerpınar Mh. Begonya Sk. No:2/7 Kaplan Plaza Çayırova / Kocaeli

E-posta Adresimiz

info@klcmekatronik.com.tr

Form Doldurun Sizi Arayalım